sobota, 19 maja 2012

Orange flower

Uwielbiam ten pierścionek od momentu kiedy kupiłam nieziemską pomarańczową cyrkonię. Już wtedy wiedziałam jak będzie wyglądał. Chociaż oczywiście nie obyło się bez małych zmian w trakcie pracy :) Będzie mi trudno się z nim rozstać. No chyba że ktoś go pokocha tak jak ja ;)

czwartek, 17 maja 2012

Jezioro marzeń

W przerwie zrobiłam miedzianą broszkę z labradorytem. Deszczowa pogoda nie sprzyja spacerom więc dzieci szaleją. Nie dają za dużo popracować a tym bardziej siedzieć przy komputerze więc wstawiam zdjęcia i uciekam.

wtorek, 15 maja 2012

Sutasz - ślubnie

Te dwie pary kolczyków długo leżały i czekały na wykończenie i wreszcie się nad nimi zlitowałam :) A zrobiłam w takiej ślubnej kolorystyce nie bez powodu... musiałam poćwiczyć trochę przed zrobieniem kompletu ślubnego dla mojej siostry. Ale o tym innym razem. ;) Bo na razie nie jestem nawet w trakcie - i tu podziękowania dla Poczty Polskiej która prawdopodobnie zawieruszyła gdzieś przesyłkę z kamykami do tego kompletu. :( A teraz kolczyki, pierwsze w bieli i ecru w połączeniu ze szkłem.
Drugie trochę fajniejsze, delikatniejsze i z pięknymi morelowymi kwarcami.

sobota, 12 maja 2012

Spring leaf

Kolejne zamówienie mojej ulubionej klientki, Pani Aneto dziękuję! :) To broszka w kształcie liścia, srebrna z różnymi kamykami, w tym labradoryty hehe ;) (Magda - ten uśmiech dla Ciebie!) :P

piątek, 4 maja 2012

Arrow do kompletu

Dostałam zamówienie na kolczyki do kompletu z naszyjnikiem.
W trakcie czekania na instrukcje klienta zrobiłam coś co od razu mi się nasunęło na myśl. Małe kolczyki sztyfty.
Jednak klient widział to inaczej więc musiałam trochę przerobić te kolczyki. Teraz wyglądają tak:
Mam nadzieję, że osoba obdarowana będzie zadowolona z całego kompletu.