sobota, 1 października 2011

Sutasz

Wiem, że wszędzie już pełno sutaszu ale nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała. Jestem kompletną nogą jeśli chodzi o szycie i sam fakt, że w ogóle skończyłam te kolczyki jest dla mnie wielkim sukcesem. Wykonanie zatem pozostawia wiele do życzenia. Tu i tam się trochę porozjeżdżało. Bardzo bardzo daleko mi do mistrzyń sutaszu, które obserwuję. Ale jeszcze trochę posutaszuję, tak dla siebie, bo nawet mi się to podoba.

Z góry dziękuję za nie objechanie mnie na starcie ;)

4 komentarze:

 1. Objechanie? Czy widziałaś moje początki? Rozpacz, zresztą i tak zostałam przy starych technikach, mimo że mam jeszcze dużo materiałów do sutaszu ;))

  Twoje są bardzo ładne i mam nadzieję na więcej!

  Pozdrawiam,
  Ag.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie odbiegasz od debiutów wielu sutaszowych liderek, tylko masz odwagę pokazać swoje początki, i wielkie brawa Ci za to. Moja Milena pierwsze sutasze wepchnęła w koniec szuflady. Ale nie wyrzuciła, na szczęście. W żadnym wypadku nie zarzucaj tej techniki, plissss.
  Pozdrawiam serdecznie:)
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne. Mam pewną radę która może Ci się przydać, a mianowicie zwróć uwagę na brzegi tasiemek, nie są jednakowe. Jeśli tak samo wyglądające brzegi będą po tej samej stronie praca wygląda dużo lepiej. I jeszcze jedno na blogu Bukowca jest pierwszy artykuł Pillow o sutaszowaniu, znajdziesz tam sporo przydatnych rad. Pozdrawiam i życzę powodzenia w haftowaniu.

  OdpowiedzUsuń